Brändi ajalugu

Milerdi bränd asutati 2015. aastal, just siis registreeriti ametlik kaubamärk. Ettevõte alustas tööd viis aastat varem. Professionaalset ja olmeelektroonikat on alates 2010. aastast välja töötanud tippklassi inseneride meeskond.

 Selle aja jooksul  on jõudnud seeriatootmisse umbes kaheksakümmend meie enda mudelit:

Seadmete tellijate seas on kümneid kodumaiseid ja Euroopa organisatsioone. Praegu saab soetada Milerdi desinfitseerimis- ja muid seadmeid enam kui kahekümnes riigis üle maailma. Nende hulgas on Saksamaa, USA, Poola, Hispaania, Venemaa jt.

Ettevõte on tuntud oma uuenduslike portatiivsete õhupuhastite poolest, millel pole analooge. Steriliseerimine ja desinfitseerimine Milerdi brändi seadmetega aitab tänapäeval võidelda pandeemia vastu kogu maailmas. Ametlikult registreeritud kaubamärgiga seadmed hõivavad olulist osa meditsiinivaldkonna turust.

Milerd Electronics on täistsükliga ettevõte, mis tegeleb ainulaadsete seadmete tootmisega nullist. Siin töötab kvalifitseeritud disainerite, konstruktorite, programmeerijate oma staap.

Iga seade saab alguse ideest kunstniku lehel. Seejärel viimistlevad insenerid projekti ja konkretiseerivad seda. Iga toodet patenteeritakse kodumaisel ja rahvusvahelisel tasandil ning antakse masstootmisse.

Tõestatud reputatsioon

Oleme turul olnud üle 10 aasta. Toome kokku kõrgeima taseme ja arenenud tootmistehnoloogiate spetsialistid. Meie kliendid:

Meie Sertifikaadid

Toote kvaliteet vastab 100% kõigile Euroopa direktiividele, tehnilistele spetsifikatsioonidele ja rahvusvahelistele standarditele

EC Declaration of Conformity

CE Certificate EMC

CE Certificate LVT